.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
چهارشنبه, 23 آبان 1397

عنوان : رانندگان تاكسی شهر كرمانشاه بیمه تكمیلی می شوند
کد خبر : ۳۲۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی :

رانندگان تاکسی شهر کرمانشاه بیمه  تکمیلی می شوند

 مديرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسيراني شهرداری  كرمانشاه از آغاز اجرای طرح پوشش بيمه تكميل درمان  براي رانندگان تاكسي دارای پروانه فعالیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی، سجاد سلیمانی  با اعلام این که بیمه تکمیلی دغدغه اکثر تاکسیرانان است  بیان داشت  : به منظور رفاه حال رانندگان و کاهش بار این مشکل  با پيگيریهاي مستمر اين سازمان با   شرکتهای بیمه گر ، بيمه تكميل درمان ويژه خانواده بزرگ تاكسيرانان در شهر  کرمانشاه به مرحله اجرا درآمد.

  مديرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسيراني شهر كرمانشاه افزود: سازمان تاکسیرانی در قالب خدمات رفاهی، در نهایت شرکت تعاونی تاکسیرانی  با بيمه سامان قراردادی منعقد كرد تا تمام رانندگان تاکسی  داری پروانه  فعالیت ،  بیمه تکمیلی  بهره‌مند شوند.

 وی با اشاره به اينكه رانندگان تاكسي در زمان وقوع هرگونه حادثه یا ابتلا به بیماری، برای تأمین و پرداخت هزينه هاي بالای درمان، دچار اضطراب و تشويش بودند، تأکیدکرد: با اجراي اين مهم از اين پس رانندگان با پرداخت ماهيانه مبلغي مشخص، ديگر نگران هزينه هاي جانبي درمان خود نيستند و اين امر مي تواند آرامش خاطري براي آنها به وجود آورد و با دلگرمي بيشتري به شهروندان  خدمات رساني كنند.

 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی كرمانشاه یادآورشد: بیمه تکمیلی بخشی هزینه های درمانی کلینیکی، پاراکلینیکی و عمل های جراحی رانندگان تاکسی مانند پرداخت هزینه‌های درمانی و بیمارستانی،  زایمان، سزارین، هزینه آمبولانس،  چشم‌پزشکی و... را شامل می‌شود که در این راستا رانندگان تاکسی هر دو ماه یک بار  با    پرداخت  مبلغ مشخص به ازای  هر نفر در نظر گرفته شده که  تاکسیرانان با پرداخت آن  می توانند از خدمات درمانی لازم بهره‌مند ‌شوند.

سلیمانی  با اشاره به فعالیت حدود  9 هزار تاکسی در کرمانشاه  افزود: پیش بینی می کنیم 3 تا 5هزار نفر از رانندگان تاکسی در این طرح شامل بیمه تکمیلی شوند

وی با اشاره به اقساطی بودن هزینه پرداختی بیمه تکمیلی به ازای افراد خانواده عنوان کرد: رانندگان تاکسی می‌توانند با توجه به تعداد نفرات تحت تکفل خود از اقساط پرداختی بهره‌مند شوند.

به گفته سلیمانی تاكسيرانان متقاضیان دارای کارت شهری  می  توانند با مراجعه به مرکز شرکت تعاونی تاکسیرانی واقع در دیزل آباد خیابان سوم  جنب منابع طبیعی  مراحل ثبت نام را انجام و از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0