.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 29 بهمن 1397

عنوان : كارگاه آموزشی سپند با حضور نمایندگان استانداری های سراسر كشور
کد خبر : ۳۲۲۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۳۸:۵۲

امتیاز :  ۳/۰۰ |  مجموع :  ۲

در راستای ابلاغ دستورالعمل سرویس مدرسه از سوی وزیر کشور و لزوم مکانیزه نمودن فرایند خدمات حمل و نقل دانش اموزی در قالب یک  سامانه یکپارچه و سراسری ، روز دوشنبه 30 مهرماه  در تهران نشستی با حضور  آقای مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و نمایندگان استانداری های سراسر کشور برگزار شد.

موضوع اصلی نشست فوق حول سرویس مدرسه، نیازها ، خواستها و موانع موجود بود. دراین جلسه نیز درباره سامانه پایش ناوگان دانش اموزی با نام اختصاری سپند توسط تیم فنی اتحادیه توضیحاتی داده شد. در این سامانه کلیه فرایند حمل و نقل دانش اموزی از گام نخست یعنی ورود اطلاعات تمام عوامل مرتبط با این طرح تا تخصیص سرویس به راننده بصورت سیستماتیک انجام می پذیرد و می تواند گزارش اماری دقیق و صحیحی از وضعیت  حمل و نقل دانش اموزی در اختیار نمایندگان هر سه وزارت خانه اموزش و پرورش، راه و شهرسازی  وکشور دهد .

در این جلسه همچنین فرصتی فراهم گردید تا مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور  شنونده پرسشها ، انتقادات و پیشنهادات مطرح شده از سوی  نمایندگان ویژه استانداری های کشور باشد.

مرتضی ضامنی ضمن پاسخگویی به موارد مطرح  شده ، بر لزوم همکاری ، همفکری و تعامل میان عوامل اجرایی تاکید داشته و تصریح کردند پیرو دستور دو وزیر محترم کشور وآموزش و پرورش ضرورت دارد تا به جهت تسریع، دقت و وحدت رویه  در روند سرویس مدرسه کلیه فرایند ها از طریق سامانه جامع سرویس مدرسه " سپند" انجام پذیرد.

‏ایشان همچنین اذعان داشتند  وضعیت حمل و نقل دانش آموزی باید بتدریج به سمتی هدایت شود که علاوه بر اهمیت  انتخاب و گزینش رانندگان اصلح و موجه ، شرکتهای حمل و نقل فعال در این حوزه نیز  با ارایه خدمات مناسب و در شان دانش آموز کشور فضای رقابتی سالمی را فراهم کنند . چرا که این امر موجب ارتقای سطح کمی و کیفی این حوزه خواهد گردید.بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0