.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
يکشنبه, 4 فروردين 1398

عنوان : ارائه خدمات رفاهی به ناوگان سازمان حمل ونقل شهرداری جهرم
کد خبر : ۳۲۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ارائه خدمات رفاهی به ناوگان سازمان حمل ونقل
رئیس سازمان از ارائه خدمات رفاهی بیشتر به تاکسی داران و خانواده بزرگ حمل و نقل خبر  داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری جهرم  ، علی داودی نیا رئیس سازمان از ارائه خدمات رفاهی بیشتر به تاکسی داران و خانواده بزرگ حمل و نقل خبر داد.
داودی نیا با تأکيد بر فراهم شدن زمينه رفاه تاکسيرانان گفت: براي افزايش رفاه تاکسيرانان با برخي مجموعه هاي خدماتي جهت تامين نيازهاي ناوگان حمل ونقل تفاهم نامه امضا شده است و به دنبال ارائه خدمات رفاهي بيشتر به تاکسيرانان هستيم.
وی با اشاره به پیگیریهای انجام شده در خصوص  عقد قرارداد با شرکتهاي بيمه ای، افزود : با یکی از دفاتر قرداد انعقاد گردیده که با دخل وخرج رانندگان هم خوانی بهتری دارد.
وی افزود : در راستاي ارج نهادن به شغل شريف تاکسيراني و تبيين جايگاه والاي آنها که درواقع یکی از  شريف ترین  و زحمتکش ترين اقشار جامعه هستند و بنده نيزبا افتخار خود را متعلق به خانواده بزرگ حمل و نقل مي دانم ، برنامه ريزي هاي گسترده اي براي ارائه خدمات رفاهي شايسته براي اين قشر زحمتکش صورت خواهد گرفت.
ناوگان حمل ونقل ، تاکسیرانان ، اتوبوسهای واحد ، وانت بارها میتوانند با ارائه کارت فعالیت خود از خدمات  بیمه ایران ، کارواش ، خدمات مکانيکي ،  ورزشي ، تفريحي ، با تخفيفات  ویژه و تسهیلات مناسبی که  برای این عزیزان در نظر گرفته شده است استفاده نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر به واحد روابط عمومی سازمان حمل ونقل مراجعه نمایید.

روابط عمومی سازمان حمل و نقل
م‌ارا به دوستان خود معرفی نمایید.
https://sapp.ir/transportjahrom
۰۷۱- ۵۴۴۴۶۲۵۱ - ۵۴۴۴۶۲۰۰
جهت ارتباط با ما 
@Amin.f823بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0