.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398

رو عنوان : در پی شایعه افزایش بنزین ، در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر:
عنوان : مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی‌های شهری كشور به افزایش خودسرانه كرایه توسط برخی تاكسی داران واكنش نشان داد.
کد خبر : ۴۳۶۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ 
ساعت : ۱۴:۱۸:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل تاکسیرانی‌های شهری کشور در گفتگوی اختصاصی با برنامه « شنیده‌ها» شبکه خبر، که در پی شایعه افزایش قیمت بنزین و به تبع آن سو‌استفاده برخی رانندگان در افزایش کرایه اظهار داشت: این اقدام غیر قانونی است و مسافران می‌توانند در صورت مشاهده، تخلف را از مبادی مشخص شده به نهادهای نظارتی گزارش کنند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: فرآیند افزایش نرخ کرایه تاکسی یک فرآیند مشخص می‌باشد که در ابتدا پس از ارائه توسط شهرداری‌ها و تصویب آن در شوراهای اسلامی شهرها و تأییده فرمانداری‌ها قابل اجرا می‌باشد.

این مسئول در ادامه افزود: اگر هر راننده‌ای بخواهد خود سرانه نسبت به افزایش قیمت کرایه اقدام کند قائدتاً این تخلف محسوب می‌گردد و فرآیند برخورد با آن در آئین نامه اجرایی پیش بینی گردیده و شهروندان می‌توانند با مراجعه با شهرداری‌ها بصورت تلفنی و حضوری اعلام شکایت نمایند.

ضامنی بیان داشت: کمیته‌هایی بدین منظور تشکیل گردیده که بصورت تخصصی به این تخلفات می‌پردازند و قطعاً این موارد بررسی می‌گردد و با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

وی در رابطه با نوع نظارت بر افزایش کرایه‌ها عنوان کرد: یکی از انواع نظارت، بازرسان و ناظران خود سازمان‌های تاکسیرانی در شهرها می‌باشند که خطوط را مستقیماً رصد می‌نمایند و در صورت برخورد با این تخلفات، گزارش تخلف صادر شده و به کمیته مذبور معرفی می‌شوند و دیگری شکایت‌های مردمی است که با متخلفین برخورد می‌شود.بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0