پنج‌شنبه, 3 تير 1400

 • ساعت : ۲۰:۳۸:۲۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ 
 • کد خبر : ۱۰۷۶۳
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی:
فرا رسیدن سال 1400 و نوروز باستانی را به خانواده بزرگ تاكسیرانی‌های كشور و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی تبریك گفت
مرتضی ضامنی مدیر عامل تاکسیرانی‌های شهری کشور فرا رسیدن سال 1400، عید فرخنده و نوروز باستانی را به خانواده بزرگ تاکسیرانی کشور و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور فرا رسیدن سال 1400، عید فرخنده و نوروز باستانی را به خانواده بزرگ تاکسیرانی‌های، تاکسیرانان و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی کشور تبریک گفت و آرزوی سالی سرشار از برکت و تندرستی برای ملت شریف ایران و فعالان این حوزه نمود.

متن پیام:   

به نام خدای بهار آفرین                                     بهار آفرین را هزار آفرین

      سپاس بیکران از شما همکاران خستگی ناپذیر که در روزهای سخت و محنت‌بار سال 1399 از آسایش و آرامش خود چشم پوشیده‌اید و با همه توان و امکانات محدود برای از پا درآوردن دشمن مشترک ساکنین این کره خاکی از هیچ اقدامی فروگذار نبوده‌اید و تمام تلاش خود را در تأمین نیازهای حوزه حمل ونقل عمومی درون شهری برای اجرای بهینه پروتکل‌های بهداشتی و ارائه خدماتی ایمن به شهروندان بکار بسته‌اید تا با تداوم سرویس دهی مناسب، آرامش را به جامعه ارزانی دادید.

     از این رو برخود لازم میدانم به مصداق حدیث شریف « لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق » از خدمات و تلاش‌های شما همراهان همیشگی حوزه حمل و نقل عمومی بویژه خانواده بزرگ تاکسیرانی‌های کشور، در سال 1399 تقدیر و تشکر نمایم. همچنین در سال جدید که فرصتی دوباره برای تازه شدن است، از درگاه خداوند سبحان برای ملت شریف ایران و فعالان این حوزه سلامتی، شادکامی و موفقیت روز افزون مسئلت می‌نمایم.

 

مرتضی ضامنی

مدیرعامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0