پنج‌شنبه, 3 تير 1400

 • ساعت : ۱۴:۱۱:۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ 
 • کد خبر : ۱۰۷۶۵
پیام نوروزی رییس‌جمهوری:
زنجیرها باید از پای فعالان اقتصادی بخش خصوصی باز شود
رییس جمهوری گفت: زنجیرها باید از پای فعالان اقتصادیِ بخش خصوصی باز شود و بنگاه‌های اقتصادی باید راه را برای مردم و بخش خصوصی واقعی باز کنند و به نفع آن‌ها صحنه بنگاه‌داری و کسب‌وکار را ترک کنند؛ در این صورت، سرمایه‌گذاری، توسعه می‌یابد، اشتغال پایدار می‌گردد و رفاه عمومی بهبود می‌یابد.

به گزارش ایرنا، حجت اسلام والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در پیام نوروزی خود، گفت: خانواده بزرگ بهداشت و درمان حماسه‌ها آفریدند و شهدایی را تقدیم کردند. نسیم نوروزی امسال نویدبخش فصل پیروزی و شکوفایی است. امروز بدخواهان این ملت با رسوایی و بدنامی از کرسی قدرت به زیر افتادند و درحالی که ملت ایران سرو قامت و سرافراز به استقبال بهار رفتند.

رییس جمهوری افزود: آنها که با بی‌شرمی از فشار حداکثری سخن می‌گفتند به دنبال فروپاشی اقتصادی ایران بودند که البته این فشار بر زندگی مردم تاثیر داشت. در زمانی که دنیا رشد منفی اقتصادی داشت، مردم ما رشد ۲.۲درصدی اقتصاد را رقم زدند.

روحانی ادامه داد: در این ۸ سال در عرصه بین‌الملل سرمایه سیاسی زیادی اندوختیم. امروز ارتباط گسترده و راهبردی با جهان داریم و دشمنان ما منزوی و ناتوانند. در این ۸ سال گام‌های تاریخی برای ‌توسعه کشور برداشتیم؛ ارتباطات، اینترنت، سلامت، شرکت‌های دانش‌بنیان و ... شکوفایی رخ داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0