پنج‌شنبه, 3 تير 1400

 • ساعت : ۲۳:۲:۱۵
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ 
 • کد خبر : ۱۱۷۷۵
مرتضی ضامنی در پیامی:
درگذشت امیر جعفر پور سرپست اسبق اتحادیه تاكسیرانی‌های شهری كشور را تسلیت گفت
امیر جعفر پور از کارشناسان جوان و خبره بخش حمل و نقل درون و برون شهری و سرپست اسبق اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور که سوابق متعدد مدیریتی در بخش های مرتبط با حمل و نقل داشت، درگذشت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، در گذشت امیر جعفر پور کارشناس خبره حوزه حمل و نقل درون و برون شهری و سرپرست اسبق اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور را به جامعه حمل و نقل کشور و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

امیر جعفرپور معاون اسبق مدیر کل خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای دکتری مدیریت راهبردی و برنامه ريزي حمل و نقل، سحرگاه جمعه هفته گذشته دچار سکته مغزی شد و بعد از گذشت پنج روز به پیشنهاد پزشک معالج و موافقت خانواده با اهدای اعضای بدن وی، به دیدار معبود‌ شتافت و طی مراسمی روز جمعه 24 اردیبهشت در بست ورودی نواب صفوی حرم‌ مطهر امام رضا (ع) تشییع و در رواق دارالحجه مقابل پنجره فولاد به خاک سپرده شد.

متن پیام تسلیت مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جناب آقای دکتر امیر جعفر پور، معاون اسبق مدیر کل خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت و همچنین سرپرست اسبق اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور موجب تأثر و تألم فراوان شد.

مرحوم جعفر پور از مدیران سخت‌کوش حوزه حمل و نقل بود که منشأ خدمات بسیار برجسته‌ای گردید و در مسیر خدمت به این حوزه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد.

اینجانب درگذشت این مدیر پرتلاش را به خانواده محترم ایشان، جامعه بزرگ حمل و نقل برون و درون شهری بخصوص حوزه تاکسیرانی‌های کشور، تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم ، علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.

مرتضی ضامنی

مدیر عامل

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0