پنج‌شنبه, 3 تير 1400

 • ساعت : ۲۳:۱۴:۵۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ 
 • کد خبر : ۱۱۷۷۶
ضامنی به بهانه 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی:
نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن برای حیات هر سازمان ضروری است
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با پیامی، 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت و افزود: نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن برای حیات هر سازمان ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه بخصوص مدیران و کارشناسان سازمان‌های تاکسیرانی و حمل و نقل بار و مسافر تبریک گفت و اظهار داشت: افزایش کارآمدی روابط عمومی‌های در جهت تحکیم ارتباط میان تاکسیرانی و مردم و نیز کمک به تحقق اهداف توسعه حوزه مربوطه، تدوین چارچوب روش‌های مناسب و هماهنگ اطلاع رسانی، نظر سنجی، ارتباطات عمومی و تبلیغات .... با تأکید بر شیوه‌های نوین و ارتقاء سطح دانش کارکنان روابط عمومی از طریق برپایی دوره‌ها، سمینارها و همایش‌های آموزشی و آشنایی با علوم و فنون جدید باعث تثبیت و تقویت جایگاه فعالان این عرصه می‌گردد.

متن پیام:

دنیای امروزه و در تمامی سازمان‌های اجتماعی و مدیریتی، روابط عمومی‌ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه‌ها و پیشبرد اهداف سازمان‌ها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند و نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست و برای حیات هر سازمان در ابعاد مختلف ضروری است.

هویت سازی موفق و فعالیت‌های مفید روابط عمومی می‌توانند در کنار هم منجر به سطح ارتقا بیشتر  سازمان بشوند. متخصصان این عرصه تلاش می‌کنند تا با به کارگیری روش‌های متنوع در ذهن مخاطب اثرات مثبت بگذارند.

روابط عمومی‌ها باید گوش شنوایی باشند جهت انتقال مطالب از جامعه بیرونی به محل ستادی خود که همان سازمان مربوطه است و باید به علم روز آگاهی داشته باشند و همگام با تکنولوژی‌های نوین به جامعه هدف که رانندگان تاکسی و مسافران هستند ارائه خدمت نمایند.

جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها در تنویر افکار عمومی و پاسخگو کردن دستگاه‌ها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی‌ها و ضرورت ارتقاء وضعیت کیفی، با تدوین چارچوب روش‌های مناسب و هماهنگ اطلاع رسانی با تأکید بر شیوه‌های نوین و ارتقاء سطح دانش کارکنان روابط عمومی از طریق برپایی دوره‌ها، سمینارها و همایش‌های آموزشی و آشنا سازی آنان با علوم و فنون جدید بسیار مهم و دارای اهمیت است.

به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت، روز فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز را به مدیران و فعالان این عرصه بخصوص مدیران و کارشناسان روابط عمومی سازمان‌های تاکسیرانی‌ و مدیریت حمل ونقل بار و مسافر در سراسر کشور تبریک گفته و امید است که با ارتباط موثر در سامان دادن امور روابط عمومی سازمان‌های خود، پایدار و نقش آفرین باشید.

مرتصی ضامنی

مدیر عامل

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0