پنج‌شنبه, 1 مهر 1400

 • ساعت : ۱۳:۵۶:۱۳
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
 • کد خبر : ۱۱۸۰۱
تشكر «اتحادیه تاكسیرانی‌ها» از دادستان كل كشور برای به رسمیت شناختن برگ سبز خودرو
مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور طی نامه‌ای به حجت الاسلام و المسلمین منتظری از اقدام دادستان کل کشور در به رسمیت شناختن برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت، تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشوربه نقل از خبرگزاری فارس، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور طی نامه‌ای به حجت الاسلام و المسلمین منتظری از اقدام دادستان کل کشور در به رسمیت شناختن برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت، تشکر کرد.

در این نامه تصریح شده است: «اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور وظیفه خود می‌داند به نمایندگی از جامعه بزرگ حمل و نقل درون شهری به ویژه فعالان ناوگان تاکسیرانی از جنابعالی و همچنین جدیت و تاکید دادستانی کل کشور در اجرای قانون که مانع از تضییع حق این قشر آسیب پذیر می گردد تشکر و قدردانی نمایم».

یکشنبه هفته گذشته (۱۴ شهریور ۱۴۰۰) محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور با خاتمه دادن به نزاع برگ سبز خودرو و سند ثبت شده در دفاتر رسمی، در نامه ای خطاب به دادستان‌های کل کشور بر تلقی برگ سبز خودرو صادره از شرکت‌های تولیدی به عنوان سند مالیکت تأکید کرده بود.

در نامه مذکور تصریح شده است: «تلقی برگ سبز خودرو صادره از شرکت های تولیدی به عنوان سند مالکیت بوده و نقل و انتقالات خودرو با ثبت مشخصات متعاملین و نیز مشخصات خودرو مندرج در برگ سبز؛ در ادارات راهنمایی و رانندگی بلامانع بوده و ضرورتی به مراجعه به دفاتر رسمی نمی باشد مگر اینکه متعاملین خواهان ثبت آن در دفاتر مذکور باشند».

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0