پنج‌شنبه, 11 آذر 1400

 • ساعت : ۱۰:۵۰:۳۹
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ 
 • کد خبر : ۱۱۸۰۹
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد:
واریز سوخت مرداد ماه 1400، هفتصد و شصت و سه هزار خودروی مشمول دریافت سهمیه اعتباری
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 1400، هفتصد و شصت و سه هزار خودروی مشمول دریافت سهمیه اعتباری در 11 آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 1400 رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 1400، هفتصد و شصت و سه هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی(زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی و پیک موتوری واریز گردید.

وی افزود: سهمیه مرداد ماه ناوگان اعتباری بالغ بر هفتصد و شصت و پنج میلیارد ریال می‌باشد که در 11 آبان ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: اعتبار فوق در کلیه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌گردد و آنها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده نمایند.

وی در ادامه گفت: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی میتوانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر " سماس" از  میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده، واریز سهمیه اعتباری شهریور ماه هم در دستور کار قرار دارد تا به حساب مشمولان دریافت سهمیه اعتباری واریز گردد.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0