پنج‌شنبه, 5 خرداد 1401

 • ساعت : ۲۰:۳۲:۲۴
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ 
 • کد خبر : ۱۱۸۴۱
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی:
فرا رسیدن سال 1401 و نوروز باستانی را به خانواده بزرگ تاكسیرانی‌های كشور و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی تبریك گفت
مرتضی ضامنی مدیر عامل تاکسیرانی‌های شهری کشور فرا رسیدن سال 1401، عید فرخنده و نوروز باستانی و آغاز قرن جدید را به خانواده بزرگ تاکسیرانی کشور و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور فرا رسیدن سال 1401، عید فرخنده و نوروز باستانی و آغاز قرن جدید را به خانواده بزرگ تاکسیرانی‌های، تاکسیرانان و فعالان عرصه حمل و نقل عمومی کشور تبریک گفت و آرزوی سالی سرشار از برکت و تندرستی برای ملت شریف ایران و فعالان این حوزه نمود.

متن پیام:   

به نام خدای بهار آفرین          بهار آفرین را هزار آفرین

طبيعت به طور نمادين، در حال جبران كاستى‌هاى خويش بر آمده و روند رويش را با اشتياق وصف‌ناپذيرى طى مى‌كند و زیباترین انگیزه برای شروعی دوباره و عشق به بهار و نوروز را رقم زده است.

در این سال‌ها و روزهای اخیر، شما همکاران متعهد و پرتلاش علی‌رغمِ خستگی و سختی این‌ دوران، شایسته شادترین نوروزها و بهارها هستید. ما هم نگاهى به خود بياندازيم و به یاد بیاوریم هیچ بهاری بی زمستان مزه نمی‌دهد. پس بدون شک بعد از این روزهای سخت و تلخی که گذراندیم سهممان از بهار، کمتر از طبیعت نیست.‌

حال که هنگامه‌ی رویش و سبزی و همچنین فرصتی دوباره برای تازه شدن است برخود لازم میدانم به مصداق حدیث شریف « لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق » از خدمات و تلاش‌های شما عزیزان در سال 1400تقدیر و تشکر نمایم. آرزو میکنم با قلب‌هایی پر امید، افکاری پویا و دستانی پر تلاش در آستانه ورود به قرنی جدید، روزهایی شاد و بدون تشویش را برای هم بسازیم. از درگاه خداوند سبحان برایتان سلامتی، شادکامی و موفقیت روز افزون مسئلت می‌نمایم.

 

مرتضی ضامنی

مدیر عامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0