پنج‌شنبه, 5 خرداد 1401

 • ساعت : ۱۱:۱۰:۵۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ 
 • کد خبر : ۱۱۸۴۹
كتاب جایگاه تاكسی در قوانین حمل و نقل مسافر درون شهری منتشر شد
رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار کتاب "جایگاه تاکسی در قوانین حمل و نقل مسافر درون شهری" توسط انتشارات سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی گفت: در دنیای امروز رشد و توسعه روزافزون و فزاینده علم و تکنولوژی، اغلب بخش‌ها و ابعاد زیستی بشر از جمله حمل و نقل را تحت تاثیر قرار داده است و مدیریت شهری کارآمد و مطلوب بایستی تمامی پیش‌بینی‌ها و تمهیدات لازم را برای مواجهه مطلوب، موثر و کارآمد با آن را از پیش اتخاد نماید. یکی از ملزومات مدیریت مطلوب و کارآمد در حوزه‌ی حمل و نقل از جمله تاکسی، آشنایی و اشراف تمامی عوامل مرتبط با آن از جمله؛ عوامل مدیریت و راهبری، رانندگان و فعالین این عرصه و حتی شهروندان، با قوانین و مقررات، دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های مرتبط است.

زیارتی‌نصرآبادی افزود: کتاب حاضر با همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور تهیه و منتشر شده و در آن کوشیده شده تا کلیه قوانین و مقررات ملاک عمل و کاربردی در حوزه تاکسیرانی، به صورت طبقه‌بندی شده ارایه شود و امیدواریم این مجموعه گام مهمی در ارتقای دانش و توانمندی مخاطبین داشته باشد.   

وی افزود: نسخه چاپی این کتاب برای دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌های کشور ارسال خواهد شده و متخصصین و علاقه‌مندان این حوزه می‌توانند ضمن بهره‌گیری و بکارگیری از مطالب کتاب، نظرات و پیشنهادات سازنده خود را به آدرس الکترونیکی shahrdariha91@gmail.com ارسال نمایند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0