يکشنبه, 12 تير 1401

 • ساعت : ۲۲:۲۷:۳۴
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ 
 • کد خبر : ۱۱۸۵۱
ضامنی به بهانه‌ی 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات:
تقویت و تثبیت جایگاه واقعی روابط عمومی با تشكیل شورای راهبردی
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با تبریک 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: با تشکیل شورای راهبردی و هماهنگی روابط عمومی‌های سازمان‌های تاکسیرانی و حمل و نقل کشور، جایگاه واقعی‌ روابط عمومی تقویت و تثبیت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل در پیامی 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه تبریک گفت و اظهار داشت: روابط عمومی‌ در تنویر افکار عمومی و پاسخگو کردن دستگاه‌ها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی در سازمان‌ها برای اهداف برنامه‌ریزی‌ شده دارای اهمیت و نقش ویژه‌ای می‌باشد.

وی افزود: جایگاه روابط عمومی‌های سازمان‌های حمل و نقل عمومی در حل مشکلات بین سازمان، راننده و مسافر باید به گونه‌ای موثر باشد که با ارتباط مناسب با جامعه مخاطبین خود، نمود بهتری در پیشبرد اهداف سازمانی داشته باشند.

ضامنی ادامه داد: روابط عمومی‌ها باید گوش شنوایی باشند جهت انتقال مطالب از جامعه بیرونی به محل ستادی خود که همان سازمان مربوطه است و باید به علم روز آگاهی داشته باشند و همگام با تکنولوژی‌های نوین به جامعه هدف که رانندگان تاکسی و مسافران هستند ارائه خدمت نمایند.

این مسئول بیان داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته ، بنا داریم با تشکیل شورای راهبردی و هماهنگی روابط عمومی‌ها ضمن تقویت و تثبیت جایگاه واقعی این حوزه، هماهنگی جامع و گسترده میان فعالیت‌های روابط عمومی سازمان‌های تاکسیرانی در سراسر کشور برقرار نمایم.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در رابطه با اهداف و موضوع فعالیت شورا هماهنگی عنوان کرد: از جمله اهداف مد نظر افزایش کارآمدی روابط عمومی‌های در جهت تحکیم ارتباط میان تاکسیرانی و مردم و نیز کمک به تحقق اهداف توسعه حوزه مربوطه، تدوین چارچوب روش‌های مناسب و هماهنگ اطلاع رسانی، نظر سنجی، ارتباطات عمومی و تبلیغات .... با تأکید بر شیوه‌های نوین و ارتقاء سطح دانش کارکنان روابط عمومی از طریق برپایی دوره‌ها، سمینارها و همایش‌های آموزشی و آشنا سازی آنان با علوم و فنون جدید در حوزه روابط عمومی‌ها می‌باشد.

متن پیام تبریک:

روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست و برای حیات هر سازمان در ابعاد مختلف ضروری است.

به مناسبت فرا رسيدن 27 ارديبهشت، روز فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی، فرصت را مغتنم شمرده، اين روز را كه با الهام از هم افزايي و هم انديشي با هدف توسعه ارتباطات انساني، فضايي سالم براي اطلاع رساني وسيع و وثيق و ارتباطات صميمانه و اثر بخش بين مردم و سازمان می‌باشد را تبریک می‌گویم.

اميد است در جهت پيشبرد اهداف عاليه سازمان خود همواره کوشا  بوده و كماكان با ارتباط موثر در سامان دادن به رسالت خود در این حوزه ، پايدار و نقش آفرين باشيد.

                                                                                                                                                                                                                   

مرتضی ضامنی

مدیر عامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0