يکشنبه, 12 تير 1401

 • ساعت : ۱۰:۵۲:۳۲
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ 
 • کد خبر : ۱۱۸۵۲
با حکم جمالی نژاد:
علی زینی وند به سمت معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور منصوب شد
طی حکمی از سوی مهدی جمالی نژاد رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، علی زینی وند به سمت معاون امور شهرداری های این سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متن حکم دکتر جمالی نژاد در خصوص انتصاب دکترعلی زینی وند به این شرح است:
 
"
نظر به مراتب تعهد،‌ توانمندی و تجارب ارزنده و موثرتان به موجب این حکم جنابعالی را بعنوان "معاون امور شهرداری‌ها" منصوب می‌نمایم. با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب و اسناد بالادستی و راهبردها و اقدامات سند تحول دولت مردمی، شایسته است در جهت تحقق سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم و اجرای دقیق و هوشمندانه اهداف و سیاست‌های ذیل در سطح ملی و ستادی، ‌اهتمام لازم را به عمل آورید:
-
تدوین سیاست‌های کلی، ‌بلندمدت و کوتاه مدت و نظارت بر شهرداری‌ها به ویژه در حوزه‌های مدیریت پسماند، حمل و نقل عمومی و ریلی، خدمات شهری، طراحی فضاها و سیما و منظر شهری با تکیه بر الگوی ایرانی- اسلامی، آتش‌نشانی و ایمنی، بازآفرینی شهری و ارتقای فرهنگ شهروندی با اولویت دادن به موضوعات زیست محیطی
-  
برنامه ریزی، سیاستگذاری و راهبری درخصوص تهیه برنامه‌های کلان توسعه شهری و آسیب شناسی و تحلیل وضعیت موجود شهرهای کشور و استخراج مسائل و مشکلات فعلی و پیش‌روی شهرداری‌ها و ارائه راه حل‌های نوآورانه و خلاقانه به مراجع ذیربط.
-
ارائه خط‌مشی راهبردی و هدایت و حمایت شهرداری‌ها با همکاری استانداری‌ها و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مرتبط
-
تدوین و به روزرسانی کلیه قوانین، مقررات، ضوابط و معیارها، آئین نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، شیوه‌نامه‌های مرتبط در حوزه مدیریت شهری.
-
برقراری ارتباط با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج کشور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بخش خصوصی و مجامع و سازمان های بین المللی با هدف توسعه علمی، فنی و اقتصادی موضوعات مرتبط با مدیریت شهری .
امید است با روحیه انقلابی، پاکدستی، قانون‌گرایی و فسادستیزی و بهره‌گیری از استعدادها و تجارب مدیران و کارشناسان لایق و متخصص سازمان و تعامل و همکاری با مجموعه مدیران شهری کشور، موجب پیشرفت روزافزون میهن پر افتخارمان و استقرار نظام عادلانه خدمات و امکانات شهری و رضایت خاطر ملت عزیزمان گردید."
 

شایان ذکر است دکترعلی زینی وند پیش از این عهده دار سمت استاندار کرمان بوده است.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  6.0.9.0
  V6.0.9.0