جمعه, 26 مهر 1398

 • ساعت : ۱۰:۱۶:۱۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ 
 • کد خبر : ۳۲۳۳
توزیع لاستیك به رانندگان تاكسی با نرخ مصوب

مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اعلام این خبر گفت؛ با توجه به شرایط موجود و تفاوت زیاد قیمت اقلام مصرفی خودرو در بازار، تحویل این اقلام به صورت مستقیم به تاکسیرانان به عنوان یک مطالبه به حق و جدی در دستور کار اتحادیه قرار گرفته است.

در این بخش یکی از اصلی‌ترین سیاست های مدیران حوزه حمل و نقل شهری کاهش هزینه های سفر با ارائه بسته های حمایتی به رانندگان به جای افزایش نرخ کرایه می باشد.

بر این اساس با همکاری شرکت کویر تایر توزیع لاستیک های ایرانی با نرخ مصوب کارخانه و به بصورت عرضه مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده به عنوان راهکاری مهم در برنامه های کاری قرار گرفت و بدنبال آن در مرحله نخست هماهنگی های لازم جهت توزیع 30 هزار حلقه لاستیک برای خودروهای پژو، سمند و پراید به تاکسیرانان 10 شهر کشور صورت پذیرفته است، که در هفته آتی در برنامه زمانبدی مشخص بین رانندگان توزیع خواهد شد.

ضامنی اعلام کرد بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته مقرر است این فرآیند  به صورت مستمر ادامه داشته باشد و اتحادیه تاکسیرانی اقدامات لازم را برای شهرهای متقاضی به عمل آورد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت؛ لازم است در این رابطه شهرداریها نیز کمک هایی را در سرفصل اعتباری خود جهت کمک به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری منظور نمایند.

وی از برنامه ریز جهت ارائه سایر کمک ها به رانندگان خبر داد که پس از نهایی شدن نسب به اطلاع رسانی آن اقدام خواهد شد.

امتیاز :  ۳.۳۳ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0