سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

 • ساعت : ۱۱:۱۹:۱۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ 
 • کد خبر : ۳۲۷۹
    /  3
وزیر كشور از اتحادیه تاكسیرانی‌های شهری كشور تقدیركرد.

اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور تحت عنوان مجری طرح ملی نوسازی ناوگان تاکسی های فرسوده توسط وزیر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور؛ همزمان با 26 آذر روز ملی حمل و نقل، همایش این رویداد در سالن وزارت کشور با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور و جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و جمعی از استانداران و فرمانداران و شهرداران و مقامات کشور و همچنین مدیران عامل اتحادیه و سازمان‌های حمل و نقل برگزار گردید.

وزیر کشور در این همایش اظهار داشت: در رابطه با فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی، اقدامات خوبی جهت نوسازی این ناوگان صورت گرفته ولی کافی نمی باشد که باید شتاب بیشتری بگیرد.

جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور نیز در این همایش گفت شرایط سختی ایجاد شده که روند نوسازی را کند نموده ولی این نوسازی در شهرهای بزرگ به صورت ویژه و بارزی اجرا خواهد شد.

در ادامه از برگزیدگان در بخش‌های مختلف تقدیر شد. اتحادیه تاکسیرانی شهرهای کشور به جهت اجرای طرح ملی نوسازی تاکسی های فرسوده توسط وزیر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0