سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

 • ساعت : ۹:۱۲:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ 
 • کد خبر : ۳۲۸۴
90 هزار حلقه لاستیك با نرخ دولتی بین رانندگان تاكسی در كشور توزیع شده است

مدیرعامل اتحاديه تاکسیرانی شهری کشور از توزيع 90هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی، که بین 30 تا 50درصد از نرخ بازار پايين تر است، توسط اين اتحاديه با همكاري سازمان هاي تاكسيراني و مديريت هاي حمل و نقل شهرداري ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مرتضي ضامني با بيان مطلب فوق گفت: از اين تعداد 35هزار حلقه به رانندگان تاكسي در تهران و 55هزار حلقه به رانندگان تاكسي در مابقي شهرها توزیع شده است.

وي با بيان اينكه پيرو دستورات دكتر جمالي نژاد رييس محترم سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، اتحاديه تاکسیرانی شهری کشور مكلف به انجام اقدامات حمايتي از راننده هاي پرتلاش تاکسی در سراسر کشور شده، اظهار كرد: با توجه به برنامه ريزي هاي به عمل آمده در مرحله نخست توزيع لاستيك با نرح دولتي در اولويت كاري ما قرار گرفت و اين امر از ابتداي آبان ماه امسال اجرايي شده و با جديت پيگير توزيع لاستيك بين راننده هاي تاكسي در سراسر كشور هستيم.

ضامني افزود: رانندگان تاكسي در هر نقطه از كشور كه نياز به لاستيك دارند بايد موضوع را به شهرداري يا سازمان تاكسيراني يا مديريت هاي حمل و نقل شهري اعلام تا اين نياز جمعبندي و به اتحاديه تاکسیرانی شهری کشور منعكس شود تا اقدامات لازم براي توزيع لاستيك صورت پذيرد.

وي خاطرنشان ساخت: هم اكنون شاهد اختلاف قیمت در محصولات خودرویی برای تاکسیرانان هستيم بنابراین با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش کردیم محصولات و لوازم یدکی پرمصرف را از تولیدکننده با حذف واسطه ها به راننده هاي تاكسي ارائه نماييم.

ضامني همچنين از برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي توزيع سایر اقلام پرمصرف خودرو مانند روغن موتور و لنت ترمز طي روزهاي آتي خبر داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0