چهارشنبه, 30 مرداد 1398

 • ساعت : ۱۷:۵۲:۳۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ 
 • کد خبر : ۳۳۱۰
پیام مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی‌های شهری كشور به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران:

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

دهه فجر ،‌ آغازگر طلوع دوباره اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‌ای تعیین کننده و بی مانند بشمار میرود.

امروز در برهه‌ای تاریخی در مسیر تکامل انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به 40 سالگی آن هستیم، چهل سالگی همواره نشان از پختگی و کمال را دارد و ما امروز شاهد این رویداد مهم هستیم. در این مقطع چهره‌ای جدیدی از ایران اسلامی نسبت به گذشته به جهانیان نمایان گردید.

چهل سال فراز و فرود با نقاط قوت و ضعف، چالش‌ها و بحران‌ها، جمهوری اسلامی رشد کرد و بالید. در این مسیر دارای تجربه‌های ارزشمندی شده است. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری« باید در چهل سالگی انقلاب ضمن استحکام و نشاط انقلاب ، مردم سالاری را جزو اصول بنیادین نظام جمهوری اسلامی دانست».

بی شک رمز موفقیت این کشور اتکا به مردم است و در این راستا خانواده بزرگ تاکسیرانان که از قشر همین مردم می‌باشند در تمامی لحظات همواره حامی و پشتیبان نظام و انقلاب خود بوده و هستند.

در آغاز ورود به چهل سالگی انقلاب اسلامی، اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور و سازمان‌های تابعه ضمن تبریک این ایام به تمام مردم کشور بخصوص فعالین عرصه حمل و نقل عمومی کشور، در سرفصل‌های مختلف تلاش خواهند نمود تا همراه با سایر اقشار جامعه در اجرایی کردن اهداف برنامه‌ریزی شده گام بردارند.

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0