جمعه, 22 آذر 1398

 • ساعت : ۰:۲۱:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ 
 • کد خبر : ۴۴۳۰
    /  6
ضامنی در نشستی صمیمی در دورود:
با تاكسیرانان سیلزده گفتگو و از آنها دلجویی نمود
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور بمنظور بازدید و دلجویی از تاکسیرانان سیلزده دورود و پلدختر وارد این دو شهر گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور روز 12 مرداد جهت بازدید از مناطق سیلزده درود و پلدختر به این دو شهر سفر نمود و پای درد دل تاکسیرانان نشست و در آخر به رسم همدلی هدایایی به ایشان اهدا نموند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در این سفر به همراه محمد حسین کاظمی بازرس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نشستی در شهرداری درود با حضور مهدی نیک آبادی شهردار درود، و اعضای شورای اسلامی شهر و حاجیوند مدیر عامل سازمان حمل و نقل و جمعی از تاکسیرانان شهر درود داشت که ضمن دلجویی از رانندگان درباره مشکلات این حوزه و نوسازی ناوگان تاکسیرانی مطالبی را مطرح نمود.

در ادامه نیک آبادی شهردار و نرگس حاجیوند رئیس شورای اسلامی شهر درود در خصوص مسائل بیمه‌ای و خدمات حمایتی هر یک به تفصیل مطالبی را عنوان کردند.

در این نشست صمیمی که با استقبال تاکسیرانان صورت گرفت از اینکه اتحادیه تاکسیرانی‌ها به این قشر توجه نموده مسرور و خواهان رفع کاستیهای این حوزه از قبیل بیمه تأمین اجتماعی، بیمه تکمیل درمان، خدمات حمایتی خودرویی، نوسازی ناوگان تاکسی‌های فرسوده و تاکسی‌های اینترنتی شدند.

در آخر این نشست با اهدا 18 کارت هدیه به تاکسیرانان خسارت دیده، ابراز همدلی و همراهی خود و اعضاء هیئت مدیره و همچنین پرسنل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور را به ایشان نمود.

در ادامه سفر در شهر پلدختر، ضامنی با چراغی شهردار ملاقات و در خصوص خسارات وارده به رانندگان تاکسی مباحثی مطرح و نسبت به طرحی برای کاهش آلام این عزیزان در آینده نزدیک قول همکاری داد و در پایان حواله 11 تخته فرش ماشینی و 4 عدد کارت هدیه جهت تاکسیرانان سیلزده به شهردار اهدا نمود.

خبرهای تکمیلی ادامه دارد.......

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0