جمعه, 22 آذر 1398

 • ساعت : ۱۴:۱۸:۴۲
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
 • کد خبر : ۴۴۳۲
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی:
روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریك گفت
مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور 17 مرداد روز شهادت خبرنگار صارمی که به بنام روز خبرنگار نامگذاری گردیده را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور 17 مرداد روز شهادت خبرنگار صارمی که به بنام روز خبرنگار نامگذاری گردیده را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت .

متن پیام:

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

خبرنگاران طلایه داران اندیشه، تفکر و از بنیادیترین عاملان آگاهی بخشی به مردم در تمام لحظات و صحنه‌های سرنوشت ساز عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و.... در جامعه می‌باشند و از آنجاییکه همواره بدنبال کشف حقایق و انعکاس واقعیت‌ها هستند شایسته تکریم و تحسین‌اند.

در عصر ارتباطات در آنی هزاران خبر تلخ و شیرین در جامعه منتشر می‌گردد و اگر خبرنگاری با اندیشه حقیقت جو با قلم حقیقت نویس نبود، سرنوشت ملت دچار دگرگونی ژرف می‌گردید و اینست که شغل و جایگاه خبرنگاری را مقدس و قابل احترام نموده است.

خبرنگاران پیام آوران حقیقت و دیده بانان بصیرت و خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب می‌شود، که تنها در سایه عشق، علاقه و قریحه خبرنگاری محقق می شود

17 مرداد روز شهادت محمود صارمی،  «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور  خبرنگاران گرامی تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،مجاهدت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی به مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0