جمعه, 22 آذر 1398

 • ساعت : ۹:۳۳:۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ 
 • کد خبر : ۴۴۳۴
مرتضی ضامنی در نشست کارگروه بهبود مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی در اصفهان:
مهر فرسودگی بر پیشانی ۲۲۴ هزار خودرو تا سال ۱۴۰۰
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: در حال حاضر ۱۵۰ هزار خودرو و تا پایان سال، ۱۹۲هزار و تا پایان سال ۱۴۰۰، ۲۲۴ هزار خودرو در زمره خودروهای فرسوده قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به نقل از ترافیکال، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، در کارگروه بهبود مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و نوسازی ناوگان، در دوازدهمین نشست هم اندیشی مدیران و معاونان حمل و نقل و ترافیک و روسای پلیس راهور کلانشهرهای کشور اظهار داشت: تاکسی اینترنتی که به وجود آمده بخشی از تقصیراتش بر گردن ماست. بخش خصوصی که پشتیبانی بیشتری می‌شود اکنون تاکسی اینترنتی را راه انداخته که به طور کلی در حال کنار زدن تاکسیهای شهر هستند.

وی افزود: در حال حاضر رضایت مردم را آن گروهی می‌خرند که خدمات و امکانات آنها بیشتر است‌. بنابراین ما نیز باید نگاه و رویکرد خود را تغییر دهیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: وقتی که بخش خصوصی هزینه های بسیار کمتری نسبت به بخش دولتی دارد هم مردم و هم رانندگان به بخش های خصوصی متمایل می شوند.

این نشست 2 روزه به منظور رفع معضلات ترافیکی کلان شهرهای کشور و در راستای گسترش ارتباطات دو سویه و ایجاد تعامل، همکاری و هم اندیشی بین بخشی میان حوزه ها در حال برگزاریست.

در این کار گروه موارد ۵ گانه « چالش‌های شرکت‌های خدمات حمل و نقل مسافر تحت وب»، « نوسازی ناوگان تاکسیرانی »، « بيمه تأمين اجتماعي رانندگان تاكسي »،« كاربري خدمات حمل ونقلي شماره 133 در حوزه تاكسيراني»،« تبليغات بر روي ناوگان تاكسي » مورد بررسی قرار گرفت.

درپایان مقرر گردید مصوبات طبق بخشنامه از سوی شورای ترافیک کشور و اتحادیه سراسری به سازمان های تاکسیرانی ارائه گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0