جمعه, 22 آذر 1398

 • ساعت : ۱۳:۱۶:۴۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ 
 • کد خبر : ۴۴۳۶
در پی تفاهم نامه سه جانبه:
فعالان حوزه حمل و نقل عمومی شهری،كارت اعتباری معیشتی دریافت می كنند
400 هزار نفر از رانندگان تاکسی و سایر فعالان حوزه حمل و نقل عمومی شهری به دنبال امضای تفاهم نامه سه جانبه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بانک قرص الحسنه مهر ایران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، کارت اعتباری معیشتی دریافت می‌کنند..

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، صبح امروز چهارشنبه 23 مرداد با حضور جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و  صبوری قائم‌مقام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا توسط اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در قالب تفاهم نامه سه جانبه با همکاری فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و بانک قرض الحسنه مهر ایران به مرحله اجرا درآمد.

در گام نخست این طرح با اختصاص اعتباری ۱۰ هزار میلیارد ریال، امکان ارائه کارت اعتباری خرید برای ۴۰۰ هزار نفر از رانندگان تاکسی و سایر فعالان حوزه حمل و نقل عمومی شهری فراهم شده است. با اجرای این طرح به هر یک از رانندگان متقاضی در هر سال اعتباری معادل ۲۴ میلیون ریال درسه نوبت یعنی هر چهار ماه یکبار با تسهیلات قرض الحسنه برای خرید از فروشگاه های زنجیره ای کوروش اختصاص خواهد یافت.

هر یک از متقاضیان پس از انجام فرآیند ثبت نام و تشکیل پرونده در بانک در مرحله نخست هشت میلیون ریال اعتبار در قالب کارت خرید تخصیص داده می‌شود. افراد پس از دریافت اعتبار نسبت به خرید از فروش از این فروشگاه ها اقدام خواهند کرد و اعتبار تخصیصی را طی چهار قسط ماهیانه ۲ میلیون ریال باز پرداخت می کنند و پس از اتمام آخرین قسط دوباره هشت میلیون ریال به روش اعلامی تا سه مرحله در سال در کارت رانندگان شارژ خواهد شد.

متقاضیان برای استفاده از این طرح توانند سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرس:www.irtusan.ir  تا ۱۵ شهریور ماه امسال به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام و ارائه درخواست صدور کارت خرید اقدام کنند.

این تفاهم نامه امروز چهارشنبه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور ورییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و قائم‌مقام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به امضا رسید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0