پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398

 • ساعت : ۱۳:۲۵:۲۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ 
 • کد خبر : ۴۴۹۴
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد:
اعلام آمادگی یك شركت خودروساز داخلی برای نوسازی ون‌های فرسوده
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون‌های فرسوده در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: شرکت «ایران خودرو دیزل» این موضوع را پیگیری کرد و به دنبال آن جلساتی را با مدیرعامل و عوامل مربوطه با این شرکت خودروسازی برگزار و نیازهای اتحادیه تاکسیرانی را اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه اولویت اتحادیه تاکسیرانی‌ برای نوسازی ناوگان ون فرسوده، شرکت‌های داخلی است و اگر این شرکت‌ها نیاز ناوگان را برطرف کنند از تولیدات آنها استفاده خواهیم کرد گفت: شرکت «ایران خودرو دیزل» وعده داده که برنامه تولید ون گازسوز را تا همین ماه به اتحادیه تاکسیرانی اعلام کند. همچنین در حوزه تولید ون بنزین‌سوز نیز اعلام آمادگی کردند که در این باره نیز در حال مذاکره با آنها هستیم.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پایان گفت: امیدواریم این صحبت‌ها و جلسات به عرصه عمل برسد و بتوانیم با همکاری متقابل، نوسازی این ناوگان را آغاز کنیم.

به گزارش ایسنا، ۱۳ هزار ون فرسوده در کشور وجود دارد . اتحادیه تاکسیرانی نیز پیش از این با انتشار فراخوانی از شرکت‌های داخلی که توانایی تولید و نوسازی خودروهای ون را دارند خواست تا تاریخ ۱۵ مهر ۹۸ برای مشارکت در نوسازی این ناوگان حمل و نقلی اعلام آمادگی کنند.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0