دوشنبه, 16 تير 1399

 • ساعت : ۱۱:۴۱:۱۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ 
 • کد خبر : ۴۵۰۰
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در گفت‌وگو با میزان مطرح کرد:
تخلفات تاكسیران‌ها از اخذ كرایه بیشتر از مسافران تا عدم نصب نرخ مصوب
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ، از رسیدگی به تخلفات تاکسیران‌ها در کمیته انضباطی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهر‌های کشور در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با بیان اینکه شورای اسلامی هر شهر مصوب کننده نرخ کرایه در بخش خطی یا گردشی در ابتدای هر سال است، گفت: پس از مصوبه شورا برچسب نرخ کرایه در خودرو‌های تاکسی در سراسر کشور نصب می‌شود و رانندگان موظف به دریافت کرایه مطابق با نرخ مصوب هستند.


وی با تاکید بر اینکه در صورتی که رانندگان بدون توجه به نرخ مصوب خواهان اخذ مبالغ بیشتر از مسافران باشند شهروندان می‌توانند مراتب شکایت خود را اعلام کنند، افزود: شهروندان در هر شهری با سامانه‌های محلی می‌توانند شکایت خود را ثبت کرده و در صورت لزوم در سایت اتحادیه تاکسیرانی اعلام کنند.


ضامنی با بیان اینکه شکایت‌های شهروندان از تاکسیران‌ها در کمیته انظباطی بررسی می‌شود، تصریح کرد: عدم نصب نرخ مصوب کرایه در شیشه خودرو نیز تخلف محرزی است که در صورت مشاهده مورد برخورد واقع خواهد شد.


مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور یادآور شد: مردم می‌توانند شکایت‌های خود را از رانندگان تاکسی در تهران با سامانه ۱۸۸۸ در میان بگذارند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0