دوشنبه, 16 تير 1399

 • ساعت : ۱۰:۲۱:۲۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ 
 • کد خبر : ۵۶۱۷
در پی ضرورت حضور مردم در خانه
همكاری سامانه ۱۳۳ تاكسیرانی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای
سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور آماده همکاری با تأمین کنندگان نیاز‌های ضروری شهروندان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با توجه به ضرورت حضور مردم در خانه اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم در پیشگیری از شیوع ابتلا به ویروس کرونا و قطع این زنجیره در این ایام و امن‌ترین نقطه برای مردم در خانه ماندن است.

وی افزود: معاون اقتصادی رئیس جمهوری طی نامه‌ای از وزیر کشور خواست امکانی فراهم شود تا ظرفیت ناوگان حمل مسافر شهری شامل تاکسیرانی شهری برای حمل کالا بکارگرفته شود که اجازه حمل بار و کالا و ارسال مرسولات پستی برای تاکسی‌های مسافری و ناوگان درون شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت موقت از سوی وزارت کشور صادر شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: بدین منظور سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور با عنایت به کاهش تقاضا جابجایی مسافر و ضرورت جلوگیری از تردد در شهرها، آماده همکاری با فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای و عرضه کننده مواد غذایی و ملزومات مورد نیاز شهروندان است.

این مسئول بیان کرد: از آنجا که سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی زیر مجموعه و مورد تأئید شهرداری هاست، یکی از امن‌ترین حمل و نقل درون شهری جهت قطع زنجیره تردد در شهر‌ها و توزیع مایحتاج و نیازمندی‌های شهروندان سراسر کشور محسوب می‌شود.

ضامنی ادامه داد: شهروندان می‌توانند درخواست استفاده از تاکسی خود را با سامانه ۱۳۳ اعلام کنند.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0