سه‌شنبه, 14 مرداد 1399

 • ساعت : ۱۶:۳۲:۴۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ 
 • کد خبر : ۵۶۴۱
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی:
27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریك گفت
مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه و روابط عمومی‌های سازمان‌های تاکسیرانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه و روابط عمومی‌های سازمان‌های تاکسیرانی و حمل و نقل تبریک گفت.

متن پیام:

امروزه باید گفت ارتباطات اولین و اساسی‌ترین اصل مورد نیاز جامع بشری و سازمان‌ها است و روابط عمومی هنر و علم اجتماعی است. از اینرو روابط عمومی عاملی ارتباطی در جهت معرفی دستاوردها و پیشرفت‌های سازمان‌ها به جامعه و افکار عمومی هستند.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و فناوری در حالی که اطلاع رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است دوچندان می‌باشد به گونه‌ای حفظ و دوام موفقیت سازمان‌ها در گرو فعالیت‌های تخصصی روابط عمومی آن سازمان وابسته است.

روابط عمومی نقشی بی بدیل در برنامه‌های استراتژیک و راهبردی سازمان خود دارند بطوری که مشاور امین مدیر و مورد اعتماد صد در صدی کارکنان سازمان می‌باشند و در یک کلمه کلید توسعه است و با تبادل اطلاعات درست و به موقع می‌تواند جایگاه مجموعه خود را در جامعه به درستی تبیین کرده و ارزیابی درستی از عملکرد خود داشته باشد.

به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت، روز فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز را به مدیران و فعالان این عرصه بخصوص مدیران و کارشناسان روابط عمومی سازمان‌های تاکسیرانی‌ و مدیریت حمل ونقل بار و مسافر در سراسر کشور تبریک گفته و امید است که با ارتباط موثر در سامان دادن امور روابط عمومی سازمان‌های خود، پایدار و نقش آفرین باشید.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0