سه‌شنبه, 14 مرداد 1399

 • ساعت : ۱۹:۳۰:۳۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ 
 • کد خبر : ۵۶۴۳
روحانی:
تصمیمات حمایتی دولت باید تا پایان خرداد عملیاتی شود/ كمك به رانندگان شهری و بین شهری
رئیس جمهور با اشاره به تصمیمات روزهای گذشته دولت برای کمک به شرکت های حمل و نقل زمینی و هوایی، رانندگان شهری و بین شهری در ادامه کمک به اصناف و مشاغل خسارت دیده از کرونا، تاکید کرد: همه این تصمیمات باید تا پایان خرداد ماه عملیاتی و اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به نقل از ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه هیات دولت بر حمایت دولت از اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا تاکید کرد و افزود: دولت به حمایت‌های خود از مردم عزیز که در این مدت مشکلات فراوان اقتصادی و معیشتی داشتند، ادامه می‌دهد و هرجا نیاز به کمک بیشتر دولت باشد، در حد توان انجام خواهد داد.

رئیس جمهور با اشاره به تصمیمات روزهای گذشته دولت برای کمک به شرکت‌های حمل و نقل زمینی و هوایی، رانندگان شهری و بین شهری در ادامه کمک به اصناف و مشاغل خسارت دیده از کرونا، تاکید کرد: همه این تصمیمات باید تا پایان خرداد ماه عملیاتی و اجرایی شود.

 وی با بیان اینکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به طور کامل تامین و خریدهای لازم انجام شده است و مردم نباید هیچ نگرانی بابت کالاهای اساسی و مورد نیاز خود در سال جاری داشته باشند، گفت: مردم به شایعات و تردیدهایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، توجه نکنند.

رئیس جمهور، صادرات غیرنفتی کشوررا برغم وجود شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا مطلوب خواند و افزود: گشایش مرزها و تبادلات تجاری با کشورها در حال انجام است که منجر به افزایش و رونق دوباره صادرات غیرنفتی کشورخواهد شد.

وی آزاد شدن 30 درصد سهام عدالت برای فروش را مورد اشاره قرار داد و افزود: امیدوارم مردم بتوانند در همین ماه خرداد سهام خود را عرضه کنند، شورایعالی بورس و وزیر اقتصاد و دارایی در این زمینه همه توان و تلاش خود را انجام خواهند داد تا مردم در این سال سخت اقتصادی شرایط خوبی داشته باشند.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0