پنج‌شنبه, 2 بهمن 1399

 • ساعت : ۱۲:۱۶:۴۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ 
 • کد خبر : ۶۶۶۸
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مطرح کرد؛
درخواست تمدید ۲ ماهه مهلت انتشار اوراق مشاركت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی
حصاری گفت:مکاتبه ای با بانک مرکزی برای تمدید انتشار اوراق مشارکت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با توجه به شرایط کنونی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در توضیح دستور همتی رئیس کل بانک مرکزی جهت مساعدت در روند انتشار هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت جهت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت با اشاره به این نکته که در بیشتر شهرها ابتدای امر بانک شهر بانک عامل بود گفت: با توجه به این نکته که بانک عامل تغییر کرده است و مسئولیت آن به بانک رفاه سپرده شده است وثایق پیش بینی شده باید تغییر کند.

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاکید بر این نکته که روند انتشار اوراق مشارکت در کاغذ بازی های اداری گیر کرده است افزود: در حال حاضر هنوز تاییدیه نهایی از سوی بانک مرکزی جهت انتشار اوراق مشارکت انجام نشده است.

حصاری بیان کرد: مدت زمان قانونی برای انتشار اوراق مشارکت از انتهای سال ۹۸ تا تاریخ ۳۱ تیرماه تمدید شد که با توجه به شرایط موجود، مکاتبه انجام دادیم تا این مهلت تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه تمدید شود که تا به امروز پاسخی به درخواست ما داده نشده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0