شنبه, 18 ارديبهشت 1400

 • ساعت : ۸:۵۷:۲۹
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ 
 • کد خبر : ۸۶۹۷
نورعلی عباسپور:
پروتكل های بهداشتی حمل ونقل عمومی در سرویس مدارس رعایت شود
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گفت: سرویس‌های ایاب و ذهاب مدارس باید هر دفعه قبل از ورود دانش‌آموزان به داخل خودرو ضدعفونی و همه پروتکل‌های وسایل حمل و نقل عمومی در آنها رعایت ‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گفت: سرویس‌های ایاب و ذهاب مدارس باید هر دفعه قبل از ورود دانش‌آموزان به داخل خودرو ضدعفونی و همه پروتکل‌های وسایل حمل و نقل عمومی در آنها رعایت ‌شود.

نورعلی عباسپور گفت: پروتکل‌های بهداشتی دانش‌آموزان در سرویس مدارس از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه ساماندهی سرویس‌های مدارس در بیشتر شهرها انجام شده است، افزود: کاهش تعداد سرنشینان به سه نفر، ضدعفونی کردن ماشین ها و زدن ماسک از جمله مواردی است که باید در رفت و آمد دانش‌آموزان مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش ادامه داد: سرویس‌های ایاب و ذهاب دانش‌آموزان باید هر دفعه قبل از ورود دانش‌آموزان به داخل خودرو ضدعفونی شود. در واقع همه پروتکل‌های وسایل حمل و نقل عمومی باید در سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان نیز رعایت ‌شود.

عباسپور همچنین درباره افزایش شهریه سرویس مدارس گفت: مقدار این افزایش شهریه را شورای شهر هر استان ابلاغ می کند و چنانکه اطلاع دارم شهریه سرویس مدارس در تهران ۲۵ درصد افزایش یافته است. پیش تر اعلام شده بود هنگام ثبت نام و تا زمان بازگشایی مدارس وجهی برای این منظور پرداخت نشود، اما اکنون با آغاز سال تحصیلی، والدین باید هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان را نیز بپردازند.

وی افزود: افزایش شهریه به این دلیل است که تعداد سرنشین‌ها کاهش و تعداد خودروها افزایش یافته است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0