پنج‌شنبه, 2 بهمن 1399

 • ساعت : ۱۳:۴۹:۵۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ 
 • کد خبر : ۸۷۱۹
ضامنی خبر داد:
آغاز طرح نوسازی ناوگان فرسوده تاكسی با سطح آلایندگی یورو۵
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از آغاز طرح نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی با سطح آلایندگی یورو 5 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور اظهار داشت: همانطور که وعده داده بودیم طرح نوسازی ناوگان فرسوده تاکسی با استاندار سطح آلایندگی یورو 5 در نیمه دوم آبان ماه کلید خورد.

وی افزود: طبق تفاهم با شرکت خودروساز ۴۰ هزار دستگاه خودرو با استاندارد یورو5 جهت نوسازی ناوگان تاکسی‌های فرسوده تخصیص یافته است و امکان ثبت نام در طرح نقدی نوسازی برای مالکین تاکسی‌های فرسوده با مدت زمان محدود در سامانه نوسازی ناوگان(طرح ستاد) فراهم شده است.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور تصریح کرد: در این طرح دو خودرو سمند EF7 و پژو 405 پایه گاز سوز پس از طی مراحل مربوط به شماره گذاری، با کاربری تاکسی و استاندارد یورو ۵ مجوزات لازم را اخذ نموده‌اند.

این مسئول خاطر نشان کرد: خودرو سمند در حدود 118 میلیون تومان و پژو 405 در حدود 104 میلیون تومان قیمت گذاری گردیده است.

ضامنی در رابطه با ارائه تسهیلات نوسازی ناوگان ادامه داد: شهرداری‌های برخی از شهرها به موضوع ورود کرده‌ و تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت را فراهم کرده‌اند که این امر در افزایش میزان نوسازی مؤثر است؛ امیدواریم با مشارکت‌هایی که در حال انجام است تا پایان سال بتوانیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه بویژه شرکت خودرو ساز، عملکرد مناسبی در این بخش داشته باشیم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0