چهارشنبه, 8 بهمن 1399

 • ساعت : ۹:۲:۱۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ 
 • کد خبر : ۸۷۳۴
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی:
26 آذر، روز ملی حمل و نقل به فعالان این عرصه تبریك گفت
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی 26 آذر روز ملی حمل و نقل را به فعالان این عرصه بخصوص خانواده بزرگ تاکسیرانی کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور اظهار کرد: 26 آذر روز ملی حمل و نقل را به تمام فعالان این حوزه بخصوص خانواده بزرگ تاکسیرانی تبریک عرض نموده و برای پاسداری از قدر و منزلت این خانواده عظیم، این تلاشگران عرصه حمل ونقل که در این شرایط سخت و بحرانی اپیدمی کرونا ویروس همچنان در صف نخست آسیب دیدگان قرار دارند و براساس وظیفه و تعهدی که به مردم دارند با به خطر انداختن جان خود و خانواده‌هایشان به جابه جایی مسافران پرداخته و در این حوزه همچنان فعالیت می نمایند، از هیچ کوشش مضاعفی دریغ نمی نمائیم.

متن پیام:

بیست و ششم آذر ماه یادآور رویدادی شگرف است که نشان از نقش تأثیرگذار مدیریت راهبردی در فعالیت‌های گوناگون و گسترده بخش حمل و نقل کشور و تاریخچه پر فراز و نشیب آن دارد. رویدادی که از یک پیام آغاز و اسباب رقم خوردن حرکتی تاریخی و ماندگار در حوزه حمل و نقل گردید.

در سال جاری نیز به علت شیوع کرونا ویروس فعالیت در این بخش، بویژه در عرصه اجرایی حمل و نقل با شرایطی خاص مواجه بود که علیرغم همه مخاطرات موجود با پشتکار و تلاش تمامی زحمتکشان، ارائه خدمات به شهروندان بدون وقفه ادامه یافت.

از این رو برخود لازم می دانم ضمن سپاس از خدمات و فعالیت های ارزشمند صورت گرفته در حوزه تاکسیرانی، فرا رسیدن 26 آذر روز ملی حمل و نقل را به فعالان عرصه حمل و نقل بخصوص خانواده بزرگ تاکسیرانی کشور، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون و تندرستی را در مسیر خدمت به مردم شریف ایران زمین از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمایم.

مرتضی ضامنی

                                                                                                                        مدیر عامل

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0