چهارشنبه, 8 بهمن 1399

 • ساعت : ۹:۵:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ 
 • کد خبر : ۸۷۳۶
ضامنی در پیگیری شبکه خبر:
تسهیلات ارزان قیمت برای نوسازی ناوگان تاكسیرانی
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تعداد محدودی تسهیلات نوسازی فراهم شده و امیدواریم تا اوایل ماه آینده به مرحله اجرایی برسد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور درباره علت پرداخت نشدن وام نوسازی تاکسی‌های فرسوده گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۹۲ هزار تاکسی فرسوده در سطح کشور وجود دارد که باید در طرح نوسازی قرار گیرند.

وی افزود: به دلیل تعداد بالای تاکسی‌های فرسوده تأمین تسهیلات برای همه ناوگان امکان‌پذیر نیست.

ضامنی بیان کرد: دولت در سال‌های گذشته برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی تسهیلاتی ارائه می‌کرد که هم‌اکنون از این تسهیلات محروم هستیم. ولیکن با مشارکت برخی شهرداری‌ها مانند تهران، اصفهان و مشهد تسهیلات ارزان قیمت برای رانندگان این شهرها فراهم شده و رانندگان می‎‌توانند از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور تصریح کرد: با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تعداد محدودی تسهیلات برای مابقی شهرها فراهم شده و امیدواریم تا اوایل ماه آینده به مرحله اجرایی برسد.
 


ضامنی  گفت: از ابتدای طرح نوسازی تاکسی تاکنون حدود ۱۵۰ درصد قیمت خودرو افزایش داشته است.

وی ادامه داد: درخواست شد تا از محل مندرج در بودجه منابعی در اختیار ما قرار گیرد تا بتوانیم ناوگان تاکسیرانی را نوسازی کنیم و امیدواریم با نگاهی که میان مسئولان وجود دارد با این کار موافقت کنند تا بتوانیم تعداد بیشتری از رانندگان را در فضای دریافت تسهیلات قرار دهیم.

 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0