دوشنبه, 18 اسفند 1399

 • ساعت : ۱۱:۲۵:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ 
 • کد خبر : ۹۷۴۵
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی‌های شهری كشور در پیامی:
چهل و دومین سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریك گفت

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر ،‌ آغازگر طلوع دوباره اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

امروز در برهه‌ای تاریخی در مسیر تکامل انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به 42 سالگی آن هستیم، چهل و دو سال با کثرتی از تحریمها مواجه گشتیم  و با روحیه انقلابی، انسجام و خودباوری در ایجاد یأس و شکست توطئه‌های نظام سلطه و در رأس آن آمریکا برآمدیم و ما امروز شاهد این رویداد مهم هستیم. در این مقطع چهره‌ی جدیدی از ایران اسلامی نسبت به گذشته به جهانیان نمایان گردید.

با تبین شعار دهه فجر امسال «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» انقلاب اسلامی ایران در سالروز پیروزی خود همچنان مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی با تبعیت از ولایت فقیه و رهبری‌های داهیانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری پیش می‌رود.

در آغاز ورود به چهل و دومین  سالگی انقلاب اسلامی، که تقارن آن با ایام ولادت با سعادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) می‌باشد، اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور و سازمان‌های تابعه ضمن تبریک این ایام به ملت شریف ایران و خانواده بزرگ تاکسیرانان، در سرفصل‌های مختلف تلاش خواهند نمود تا همراه با سایر اقشار جامعه در اجرایی کردن اهداف برنامه‌ریزی شده گام بردارند.

 

مرتضی ضامنی

مدیر عامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0