دوشنبه, 18 اسفند 1399

 • ساعت : ۱۵:۱۴:۴۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ 
 • کد خبر : ۹۷۴۹
    /  6
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد:
40 هزار دستگاه تاكسی سال آینده نوسازی می‌شود
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد: ۱۹۲ هزار دستگاه تاکسی در کشور فرسوده است که در سال آینده ۴۰ هزار دستگاه در سراسر کشور نوسازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی روز شنبه در حاشیه مراسم رونمایی نمادین از 10 هزار دستگاه تاکسی نوسازی شده در سال 1399 در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به مشکلاتی که در حوزه نوسازی تاکسی‌ها نظیر تغییر قیمت‌های فصلی، وجود داشت، موفق شدیم که طرح نوسازی ۱۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کشور را برنامه ریزی کنیم که هشت هزار دستگاه تحویل متقاضیان شده و ۲ هزار دستگاه دیگر باقی مانده که تا پایان امسال، تحویل داده خواهد شد.

وی اظهار داشت: امید است این فرآیند در سال آینده با عدد بالاتری ادامه پیدا کند تا انباشتی که در حوزه تاکسی‌های فرسوده وجود دارد، کاهش یابد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به اجرای طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده  از ابتدای سال ۹۵ نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون ۷۵ هزار دستگاه تاکسی در سطح کشور نوسازی شده اما تعداد ناوگان فرسوده بسیار بالاست که باید حتما برنامه ریزی بهتری با همکاری و مشارکت سازمان‌هایی نظیر بانک‌ها و شرکت‌های خودروسازی صورت گیرد.

به گفته وی، برنامه ما برای سال آینده نوسازی ۴۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده است که درحال مذاکره با شرکت ایران خودرو هستیم تا بتوان از ظرفیت این شرکت استفاده شود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0