دوشنبه, 18 اسفند 1399

 • ساعت : ۲۰:۱۴:۴۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ 
 • کد خبر : ۹۷۵۱
ماجرای تست كرونای رانندگان تاكسی به كجا رسید؟
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: از وزارت بهداشت درخواست انجام تست کرونا برای ۳۲۰ هزار نفر از رانندگان تاکسی را داشتیم.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انجام  تست کرونا در تاکسیرانی، اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا و مشخص شدن چارچوب‌های بهداشتی، ما طبق برنامه پیش رفتیم و شهرداری‌ها هم همراه ما پای کار بودند.

وی ادامه داد: انجام  تست فراگیر کرونا برای همه رانندگان رخ نداد، اما بحث غربالگری توسط بسیاری از شهرداری‌ها اجرایی شد و رانندگانی که گاهی علائم داشتند، تست کرونا دادند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به وعده وزیر راه مبنی بر انجام تست کرونا برای تمامی رانندگان، تصریح کرد: تاکسی‌های برون شهری ما در حوزه وزارت راه و ترابری است و اینکه آقای اسلامی وزیر راه گفت که تست کرونا گرفته می‌شود، مربوط به این حوزه با تعداد محدود است و به صورت کلی در این حوزه ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاه وجود دارد.

ضامنی تاکید کرد: در حوزه شهری تعداد ۳۲۰ هزار ناوگان وجود دارد و ما از وزارت بهداشت درخواست تست کرونا برای این رانندگان را داشتیم و اعلام آمادگی هم کردیم، اما هیچ پاسخی مبنی بر موافقت و اعلام آمادگی دریافت نکردیم و در حوزه رانندگان تاکسی حدود یک هزار و ۴۰۰ نفر به کرونا ویروس مبتلا شدند که ۱۵۲ نفر از آن‌ها فوت کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

  5.3.9.0
  V5.3.9.0