سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ 
  • کد خبر : ۳۲۷۸
عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:
راه اندازی اولین تاكسی اینترنتی تشریفات دارای مجوز در كشور در سازمان تاكسیرانی قزوین

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از راه اندازی تاکسی اینترنتی تشریفات که اولین تاکسی تشریفات (CIP)دارای مجوز از سازمان تاکسیرانی در سطح کشور محسوب می شود، در قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به منظور رفاه حال شهروندان و راحتی سفر آنان، اولین تاکسی اینترنتی تشریفات دارای مجوز از سازمان تاکسیرانی در سطح کشور، توسط شرکت تاکسی اینترنتی بادسان که تحت نظارت سازمان تاکسیرانی قزوین فعالیت می کند راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: تاکسی اینترنتی تشریفات، از نوع تاکسی لوکس آریو است و در حال حاضر 10 دستگاه از این تاکسی ها به امکانات ویژه تشریفات مجهز شده اند.

عرشیان در خصوص قابلیت ها و ویژگی های این تاکسی اظهار داشت: این تاکسی به سیستم وای فای که امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای مسافرین فراهم می سازد مجهز است و علاوه بر این، دارای 3 دستگاه  نمایشگر پخش فیلم  (1 دستگاه در صندلی جلو و 2 دستگاه در صندلی عقب) می باشد. همچنین این تاکسی به سیستم خاموش کردن آتش مجهز است و رانندگان آن برای مقابله با حوادث غیر مترقبه آموزش دیده اند.

وی ادامه داد: در این تاکسی تشریفات از مسافرین با میوه فصل، نوشیدنی و تنقلات پذیرایی می شود و امکان شارژ گوشی تلفن همراه، لب تاب و تبلت در داخل تاکسی نیز فراهم شده است.

عرشیان گفت: تمامی رانندگان این تاکسی دارای لباس فرم مخصوص هستند و برخی از آنان به زبان خارجه نیز مسلط می باشند. این تاکسیرانان همگی تحت نظر مدرس بین المللی، دوره تخصصی رانندگی تدافعی ویژه خودروهای سبک را در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین گذرانده اند و دارای گواهی نامه مخصوص هستند.

عرشیان تصریح کرد: تاکسی اینترنتی تشریفات که توسط شرکت تاکسی اینترنتی بادسان و تحت نظارت سازمان تاکسیرانی قزوین راه اندازی شده است، دارای تعرفه ای بسیار مناسب و آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم، سازمان ها و نهادهای مختلف می باشد.

وی کرد: با توجه به این که این تاکسی اولین تاکسی اینترنتی تشریفات دارای مجوز از سازمان تاکسیرانی در کشور و دارای رانندگان امین و مجرب است، از همشهریان ارجمند انتظار داریم که حمایت های لازم از این تاکسی را به عمل بیاورند.

عرشیان در خاتمه افزود: همشهریان عزیز می توانند نرم افزار این تاکسی را از طریق کافه بازار و یا ارسال عدد 2 به سامانه 1000008060 و یا از طریق سیب اپ دریافت نمایند.

پایان پیام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

    5.3.9.0
    V5.3.9.0