سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
  • کد خبر : ۳۲۸۶
پیام رئیس سازمان حمل ونقل به مناسبت ۹ دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل علی داودی نیا رئیس سازمان در پیامی فرا رسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت را تبریک و تهنیت گفت.

پیام رئیس سازمان حمل ونقل  به مناسبت ۹ دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت 
🌹🌹🌹
به گزارش  روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل علی داودی نیا رئیس سازمان  در پیامی فرا رسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به این شرح است؛
حماسه نهم دی ماه و حضور حماسی و غرور آفرین ملت ایران در دفاع از ولایت و نظام، برگ زرین و ماندگاری به تاریخ جمهوری اسلامی ایران افزود. راهپیمایی نهم دی ماه نماد همبستگی ، استقلال و شکوه ملتی است که در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب همت گماردند و با حضور به موقع در صحنه باعث یاس و ناامیدی دشمنان شدند.
حماسه عاشورایی نهم دی‌ماه متعلق به آحاد ملت رشید و مومن ایران اسلامی است و بر همگان وظیفه ضمن گرامیداشت و حفظ این مناسبت ارزشمند همواره با توکل بر خدای سبحان و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در مقابل دسیسه‌های دشمنان هوشیار، و آگاهانه عمل کنند. 
در پایان از تمامی پرسنل و رانندگان ناوگان حمل ونقل شهرداری جهرم  که به همین مناسبت در رژه ناوگان  حضور داشتند تشکر وقدر دانی نمود .

🌹🌹🌹🌹
روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری جهرم
https://sapp.ir/transportjahrom
۰۷۱- ۵۴۴۴۶۲۵۱ - ۵۴۴۴۶۲۰۰
@Amin.f823
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

    5.3.9.0
    V5.3.9.0