سه‌شنبه, 28 خرداد 1398

  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ 
  • کد خبر : ۳۲۸۸
عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین خبر داد:
آغاز توزیع 15 هزار لیتر روغن خودرو به قیمت مصوب كارخانه بین تاكسیرانان قزوینی

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از آغاز توزیع 15 هزار لیتر روغن خودرو به نرخ کارخانه در بین تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی؛ عرشیان اظهار داشت: با توجه به این که تأمین ملزومات و قطعات یدکی خودرو از دغدغه های اصلی تاکسیرانان است، سازمان تاکسیرانی در تلاش است با توزیع بسته های حمایتی مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار، دغدغۀ این صنف زحمتکش و خدوم را مرتفع نماید.

وی افزود: بر همین اساس، پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر، دستور شهردار محترم و تأمین اعتبار لازم، طی دو ماه پیگیری مداوم،  15 هزار لیتر روغن خودرو برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت کارخانه تهیه گردید که توزیع این میزان روغن که به طور میانگین بین 20 تا 22 درصد ارزان تر از قیمت بازار می باشد، از روز دوشنبه 10 دی ماه ماه سال جاری آغاز شده است.

عرشیان ادامه داد: تمام مراحل ثبت نام و صدور حواله از دو ماه پیش تا کنون در سازمان تاکسیرانی انجام شده و روغن تحویل شده که در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی  از نوع روغن ایرانول است، از طریق تعاونی تاکسیرانان واقع در خیابان ایران گاز به تاکسیرانان محترم تحویل می گردد.

وی اظهار داشت: پس از توزیع این میزان روغن و 4 هزار حلقه لاستیک، توزیع دیگر ملزومات خودرو به قیمت کارخانه در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد و پیگیری های لازم در این خصوص در دست اقدام می باشد..

عرشیان در خاتمه یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف شریف و زحمتکش را برطرف نموده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان است بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

    5.3.9.0
    V5.3.9.0