; اعلام آخرین مهلت ثبت نام سرویس مدارس/ ثبت بیش از ۷۰۰۰ درخواست در سامانه سپند تاكنون
  • ساعت : ۰۹:۰۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ 
  • کد خبر : ۹۲۳۶
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری خبر داد:
اعلام آخرین مهلت ثبت نام سرویس مدارس/ ثبت بیش از ۷۰۰۰ درخواست در سامانه سپند تاكنون
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور با اشاره به آغاز ثبت نام سرویس مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از اول خرداد در سامانه سپند، پایان مهلت ثبت‌نام ها را تا ۳۱ خرداد ماه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیرعامل با اشاره به آغاز ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند از اول خرداد، اظهار داشت: ثبت نام سرویس مدارس برای سال تحصیلی 1404-1403 از اول خردادماه آغاز و تا پایان خرداد ادامه خواهد داشت. این امر بر اساس آئین نامه اجرایی حمل و نقل دانش آموزی مصوبا هیئت وزیران و به منظور ساماندهی و نظارت بر فعالیت سرویس مدارس و ارتقای سطح ایمنی تردد دانش آموزان انجام می‌شود.

وی افزود: والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه سپند به نشانی https://irtusepand.ir نسبت به ثبت درخواست سرویس خود اقدام کنند. در این سامانه اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد.

ضامنی با بیان اینکه تاکنون بیش از 7000 درخواست در سامانه سپند ثبت شده است، گفت: از 25 خرداد الی پایان مرداد نیز ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی(شرکتها و رانندگان) در سامانه سپند انجام و تائید آنها توسط شهرداری‌ها صورت میگردد.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور در پایان از والدین دانش آموزان خواست تا حتما از طریق سامانه سپند برای سرویس فرزندان خود اقدام کنند و از سوار شدن فرزندانشان در خودروهای بدون مجوز خودداری نمایند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0