; آخرین زمان ثبت نام والدین جهت سرویس مدرسه در سامانه (سپند) تا 21 تیر ماه / 390 هزار درخواست سرویس مدرسه توسط اولیا
  • ساعت : ۰۸:۰۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ 
  • کد خبر : ۹۲۴۳
ضامنی خبر داد:
آخرین زمان ثبت نام والدین جهت سرویس مدرسه در سامانه (سپند) تا 21 تیر ماه / 390 هزار درخواست سرویس مدرسه توسط اولیا
مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: آخرین زمان ثبت نام والدین جهت دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) برای سال تحصیلی 1404-1403 تا 21 تیرماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور ازتمدید ثبت درخواست والدین دانش آموزان برای سرویس مدرسه سال تحصیلی 1404-1403 خبر داد و اظهار داشت: بر اساس ماده 27 آئین نامه اجرایی حمل و نقل دانش آموزی هیات وزیران  و به منظور برنامه‌ریزی و تأمین ناوگان مورد نیاز حمل و نقل دانش آموزی، والدین موظفند تا ابتدای تیرماه پس از اطلاع رسانی مدارس، اقدام به ثبت درخواست خود در سامانه سپند نمایند."

وی افزود: بنا بر درخواست شهرداری‌ها و همچنین والدینی که نسبت به تغییر و جابجایی مدارس دانش آموزان موفق به ثبت نام در سامانه سپند نگردیده‌اند آخرین مهلت زمان ثبت درخواست جهت سرویس مدارس تا 21 تیرماه سال جاری تمدید گردید.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور بیان داشت: ثبت نام در این سامانه به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irtusepand.ir نسبت به ثبت نام و انتخاب سرویس مورد نظر خود اقدام کنند.

این مسئول ادامه داد: تاکنون بیش از 390 هزار درخواست سرویس مدرسه توسط اولیا دانش آموزان در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) ثبت گردیده است.

ضامنی خاطر نشان کرد: استفاده از سامانه سپند برای ثبت نام سرویس مدارس الزامی است و رانندگان و پیمانکاران نیز موظف به ثبت نام در این سامانه و اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می‌باشند.

وی با بیان اینکه ثبت شرکت‌ها و پیمانکاران متقاضی حمل و نقل دانش آموزی در سامانه فعال شده است گفت: از 25 خرداد تا کنون ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی(شرکتها) در سامانه سپند انجام و 660 شرکت درخواست که تائید آنها توسط شهرداری‌ها صورت میگردد.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور در پایان گفت: در سامانه سپند، همچنین اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد. همچنین به منظور افزایش سطح کیفیت و ایمنی این حوزه، امکان نظارت بر خط بر نحوه سرویس دهی ناوگان نیز در این سامانه فراهم شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0